Ландшафтна архітектура

садово-паркова та ландшафтна архітектура Черкащини

Допомога проекту

Якщо Ви маєте бажання допомогти проекту “Садово-паркова та ландшафтна архітектура Черкащини”, і не знаєте як це зробити, то наступний невеликий екскурс допоможе Вам у цьому. :)

Цей проект створювався на ентузіазмі, і існував так протягом 2-3 років. За цей час було досліджено близько 10-15 об'єктів садово-паркового мистецтва Черкащини.

Зараз досліджено більше 300 об'єктів садово-паркового мистецтва, що свідчить про позитивну динаміку досліджень та послідовність.

Згодом отримавши поштовх у вигляді гранту Президента України для обдарованої молоді за 2006 рік у рамках проекту “Система архітектурно-інформаційних ресурсів: Садово-паркова та ландшафтна архітектура Черкаської області” з'явився інтернет-сайт, 50 виставкових планшетів, невеличкої брошури та компакт-диску. Брошури та компакт-диски були розповсюджені по бібліотечній мережі області, виставкові планшети передані у безкоштовну власність Черкаському обласному краєзнавчому музею де відбувалась у 2007 році виставка. Фактично у доступності лишився інтернет-сайт www.landarchitecture.org.ua на якому і відбувається висвітлення процесу розвитку досліджень з садово-паркового мистецтва області.

Також готуються до друку книжки та словники з садово-парковго мистецтва, на завершальному етапі ґрунтовне дослідження з композиції парків та інше.

Метою цієї сторінки не є “жебракування”. Сайт, як і весь проект в цілому підтримувався та буде підтримуватись мною. У дослідженнях допомагає родина та друзі. Але ж все це вимагає багато зусиль та ресурсів.

Тому я звертаюсь до Вас з пропозицією: якщо у вас є можливість, то будь-яка допомога буде доречною.

З повагою, автор проекту
архітектор
Федір Гонца

Фінансова допомога

Банківський рахунок

Отримувач: ПриватБанк
Назва банку: ПриватБанк
Номер рахунку: 29244825509100
МФО: 305299
ОКПО: 14360570

Призначення платежу:
на підтримку проекту www.landarchitecture.org.ua
Кому (Гонца Федір Анатолійович, ІПН 2744809437)
Для поповнення на карту 6762462035116802

WebMoney

Для здійснення переказу у системі WebMoney використовуйте наступні рахунки:

 • WMZ345535648576 (еквівалент доларів США)
 • WMR296020430375 (еквівалент рублів Росії)
 • WMU221986895459 (еквівалент гривень України)

Якщо Ви не зареєстровані в системі WebMoney, Ви можете купити карту поповнення WebMoney у Вашому місті та вислати її номер на електронну адресу. Тут ви зможете знайти адреси пунктів продажу карток у Вашому населеному пункті.

Або поповнити рахунок з банкомату свого банку або термінал у найближчому супермаркеті

В будь-якому випадку, навіть не значна сума допоможе у підтримці інтернет-сайту проекту.

Інформаційна підтримка

Якщо, у Вас є бажання підтримати та допомогти проекту “Садово-паркова та ландшафтна архітектура Черкащини”, але не має фінансової можливості, то просто розмістіть посилання на http://www.landarchitecture.org.ua на своєму сайті, у своєму блозі, ЖЖ, форумі, профайлі соціальної мережі, twitter, або будь-яких інших тематичних ресурсах.

Якщо Ви журналіст, автор статей свого блогу чи видавець періодичного видання, ми також зможемо знайти можливості для співпраці. Написання авторських статей чи у співпраці, допоможе як найширшому інформуванню про маловідомі пам'ятки садово-паркового мистецтва Центральної України.

Матеріали про парки

Можливо Ви, чи Ваші родичі, знайомі мешкають поблизу маловідомих пам'яток, то навіть незначна, можливо на перший погляд, інформація про той чи інший об'єкт, пам'ятку, групу дерев надасть можливість більш детального дослідження та виведення з “інформаційної тіні”. Для цього треба зробити запис розмови (диктофон чи на папері) людини, яка знає цікаву інформацію про парк, замалювати схему чи навіть зробити фотознімки. Навіть, якщо Ви надасте контактну інформацію з цією особою, це буде чудово.

Старі фото (достатньо якісно скановані), копії документів, листівки, гербарії, історії, місцеві перекази, назви - це все допомога.

Інформацію про Вас буде розміщено на сайті.

Переклад

Якщо ви займаєтесь перекладами професійно, чи це ваше хобі і бажаєте допомогти у перекладі матеріалів сайту на російську, англійську, польську чи інші мови. Для цього напишіть мені листа з поміткою про переклад. На сайті Вам буде надано логін та пароль і Ви зможете здійснювати переклад у любий зручний для Вас час.

Видавництво

Ви видавець, і маєте можливість надрукувати книжки з садово-паркового мистецтва за помірними цінами, або маєте інші цікаві пропозиції з видання матеріалів, то така допомога буде своєчасна і дуже потрібна.

Відгук

Ваші пропозиції, зауваження, поради стосовно матеріалу розміщеного на сайті допоможе вдосконалити його, виправити помилки та недоліки. Без умовно, до уваги будуть прийматись лише конструктивні відгуки, а ті що будуть суперечить суспільній моралі, або матимуть образливий характер будуть негайно видалені.


Парк дня


thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail


Цікаве одним рядком

  follow me on Twitter

  Контакти

  Автор проекту:
  Гонца Федір Анатолійович
  - архітектор, науковець.
  Більше інформації доступно тут


  Для швидкого internet-зв'язку використайте Skype

  Skype Me™!

  телефон

  +380 50 538 24 89 (MTC)

  +380 93 654 22 24 (Life)

  Gtalk fedir.gontsa

  e-mail

  http://supergarden.org.ua/