Ландшафтна архітектура

садово-паркова та ландшафтна архітектура Черкащини

Цей сайт створювався з метою подолання інформаційного вакууму відносно існуючих та забутих пам'яток ландшафтної архітектури Черкащини.

На початок досліджень була відома незначна кількість пам'яток, мабуть лише ті, які мали статус пам'яток архітектури. На цей час вже відомо більше 300 об'єктів садово-паркового мистецтва XVII-XX століть і число їх постійно збільшується.

Проект загалом має пізнавальний характер і не є енциклопедією з ландшафтної архітектури Черкащини. Це лише малий крок до подальших досліджень та аналітичних роздумів, які маю надію, в свою чергу створять нові перспективи взаємних стосунків та співпраці, сприятиме розвитку туризму та мистецтва, стане комунікативним елементом між архітекторами, краєзнавцями, істориками, митцями і людьми, яким це не байдуже.

За допомогу у підготовці матеріалу розміщеного на сайті, щиро дякую людям, які є патріотами свого краю.

Технічні негаразди

Доброго дня! Зразу прошу вибачення за той потік спаму що йшов з сайту протягом останнього часу особливо по RSS. атакували спамери кляті:) Тому поки що можливість коментувати дописи відключена. У кого є бажання спілкуватись, прошу до електронної пошти, скайпу, телефонів, та інших методів зв'язку розміщених на сайті.

Відносно роботи сайту, дійсно, зараз мало додається матеріалу, тому що головні зусилля прикладаю на довершення свого дослідження. Як тільки дослідження будуть написані, то я їх буду поступово публікувати на цьому сайті. А поки, те що є. Можливо скоро, навіть скоріше :)

Для “затравки” знайдено декілька нових, зовсім не відомих,ну зовсім, і матеріал по них можливо з'явиться скоро.

Промо

Зараз працюю над створенням презентаційного матеріалу стосовно тематики сайту. Ось деякі результати

· 18/04/2023 11:42

Перший після падіння

Перша новина після падіння сайту, він почав працювати!

Сталось багато чого різного, але маю надію, що всеж таке не просте потрясіння для сайту принесе і користі. Змінилось оформлення сторінок, сминилась дещо структура, як тільки з'явиться можливість, будуть додано нових об'єктів.

Поки що, УВАГА, матеріал на сайті не повний, невистачає фотографій, які будуть розміщенні після того як таможня хостинг-провайдер дасть “добро”

Добро Є! Всі фото на сайті. Скоро буде новий матеріал.

Older entries >>


Парк дня


thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail


Цікаве одним рядком

  follow me on Twitter

  Контакти

  Автор проекту:
  Гонца Федір Анатолійович
  - архітектор, науковець.
  Більше інформації доступно тут


  Для швидкого internet-зв'язку використайте Skype

  Skype Me™!

  телефон

  +380 50 538 24 89 (MTC)

  +380 93 654 22 24 (Life)

  Gtalk fedir.gontsa

  e-mail

  http://supergarden.org.ua/