Ландшафтна архітектура

садово-паркова та ландшафтна архітектура Черкащини

Цей сайт створювався з метою подолання інформаційного вакууму відносно існуючих та забутих пам'яток ландшафтної архітектури Черкащини.

На початок досліджень була відома незначна кількість пам'яток, мабуть лише ті, які мали статус пам'яток архітектури. На цей час вже відомо більше 300 об'єктів садово-паркового мистецтва XVII-XX століть і число їх постійно збільшується.

Проект загалом має пізнавальний характер і не є енциклопедією з ландшафтної архітектури Черкащини. Це лише малий крок до подальших досліджень та аналітичних роздумів, які маю надію, в свою чергу створять нові перспективи взаємних стосунків та співпраці, сприятиме розвитку туризму та мистецтва, стане комунікативним елементом між архітекторами, краєзнавцями, істориками, митцями і людьми, яким це не байдуже.

За допомогу у підготовці матеріалу розміщеного на сайті, щиро дякую людям, які є патріотами свого краю.

Нова платформа - нове життя

Нарешті сайт переїхав на новий хостінг від svai.net тож незабаром розпочнеться широкомасштабна реконструкція. За час існування сайту назбиралось багато інформації, яку важко було розмістити, але зараз я маю надію, що цей ресурс заживе новим життям. Добавляться нові об’єкти садово-паркового мистецтва Черкащини, буде змінений дизайн, структура статей та оновленні самі статті. Буде я надіюсь багато змін!

Допоможіть дитячому конкурсу

Доброго дня Шановні!

Звертаюсь до Вас з проханням допомоги І-му обласному конкурсу з образотворчого мистецтва для талановитих дітей та молоді “Таланти твої, Черкащино”.

Обласна громадська організація “Світовид” ініціювала проведення конкурсу з образотворчого мистецтва “Таланти твої, Черкащино”. Конкурс створений з метою об'єднання талановитої молоді навколо любові до рідного краю, глибокого пізнання історії, мистецтва та культури українського народу.

Це єдиний дитячий обласний конкурс мистецького спрямування!

Перший етап успішно пройшов в Черкаському обласному краєзнавчому музеї, участь взяли 93 молоді митці віком від 10 до 21 року, члени журі визначили 51 фіналіста другого туру.

Другий тур проходитиме на туристичній базі “Придніпровська” с. Чапаєвка, 25-26 червня 2009 року. Пленер для учасників, екскурсії, урочисте нагородження лауреатів та володаря Гран-прі конкурсу, вручення цінних призів та подарунків фіналістам все це програма подій нашого конкурсу “Таланти твої Черкащино”.

Ви можете зробити подарунок фірмової продукції переможцям конкурсу!

Уповноважені представники підприємств, організацій та установ запрошуються на оцінювання художніх робіт та визначення заохочувальних відзнак фіналістів конкурсу.

Також допомогти у реалізації масштабного проекту “ТАЛАНТИ ТВОЇ, ЧЕРКАЩИНО” Ви можете зробивши благодійний внесок на рахунок:

Одержувач платежу- Черкаська обласна громадська організація “Світовид”
Черкаське ГРУ Приватбанку в м. Черкаси
МФО - 354347
Код банку - 22792510
ЄДРПОУ - 36196511
Р/р - 26003060190668
Призначення платежу — благодійний внесок

Отримати прес-реліз у вигляді PDF-файлу для друку

сайт громадської організації Світовид

З Повагою, Федір Гонца

Чекайте на реконструкцію

Сайт зараз перебуває в занедбаному стані і тривалий час не поновлюється, але скоро його очикує масштабна реконструкція, кольорові фото, каталогізація, та інші принади нормального сайту :) Поки що, через технічі перешкоди важко оновлювати інформацію. Але процес перетворень вже йде! Але лишилось ще трошки, надіюсь на ваше розуміння і терпіння.

Дякую

<< Newer entries | Older entries >>


Парк дня

chigirin

Я в сад решился заглянуть,
Влача врожденную усталость,
А солнцу незнакома жалость:
Смех солнца разорвал мне грудь.

Шарль Бодлер. Цветы зла


thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail


Цікаве одним рядком

  follow me on Twitter

  Контакти

  Автор проекту:
  Гонца Федір Анатолійович
  - архітектор, науковець.
  Більше інформації доступно тут


  Для швидкого internet-зв'язку використайте Skype

  Skype Me™!

  телефон

  +380 50 538 24 89 (MTC)

  +380 93 654 22 24 (Life)

  Gtalk fedir.gontsa

  e-mail

  http://supergarden.org.ua/